מנעולן באישור משטרת ישראל

אודות קליק מנעולנים

לטכנאים של "קליק מנעולנים" מיטב הידע והנסיון הדרוש כדי לגבור על כל מכשול ותקלה בעבודתם, כל סוגי התיקונים לדלתות לרכבים ולכספות, אנחנו ב"קליק מנעולנים" יודעים בוודאות שלפני מתן שירות עליך לדעת היטב לקראת מה אתה הולך וכיום לאחר הרבה מאוד ניסיון הננו יכולים לומר לכם שאתם יכולים להיות רגועים בנוגע לכל סוג של תקלה שנפגוש.

אנו ב-"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.

הדגש החשוב שלנו הוא ה-זמן! הזמן הוא קריטי בחילוץ ותיקון דלתות, שמא מישהו תקוע ואינו יכול לצאת, אנחנו כאן כדי לתת פיתרון מהיר ואיכותי עם כמה שפחות נזק! כמובן שמוצרי נעילה ומיגון מיטב החברות המובילות בתחום, עם אחריות של שנה שנתיים ואפילו שלוש, הכל כמובן לפי בחירת המותגג ואיכותו.

לאורך השנים צבר העסק עשרות לקוחות אישיים ומוסדיים מרוצים אשר מקבלים שרות איכותי ומקצועי בכל שעות היממה. העסק  הציב לעצמו יעד ברור המציב את רצון הלקוח ומתן פתרון משביע רצון כעדיפות ראשונה. אנו זמינים למתן שרות בכל שעת היממה ושמחים לסייע גם בעצה מקצועית וטובה.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!