איך למצוא פורץ דלתות טוב בבאר שבע?

איזה לא נעימה היא הסיטואציה לעמוד מול דלת שמסרבת להיפתח. בין אם זו דלת לביתכם או למשרדכם ואפילו לרכבכם. ברגע הראשון שזיהינו שישנה בעיה אנחנו מתחילים לעשות דברים חסרי סיכוי כגון "שיקשוק" המפתח בתוך המנעול, דחיפה או הרמה של הדלת. אם הגעתם לעמוד זה כנראה שניסיונות אלה עלו בתהו, והתחלתם לחפש פורץ דלתות בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ. קיבלתם החלטה נכונה ואתם נמצאים במקום הנכון. קליק מנעולנים מספקת שירותים מקצועיים של פורץ דלתות. אנו מחזיקים בתעודת מנעולן בתוקף וכל הטכנאים שעובדים אצלנו עברו הכשרה מקצועית בכל מה שקשור לפריצת דלתות. כמו כן, כל מי שעובד אצלנו מחזיק, בתעודת יושר מהמשטרה.

כאשר אתם פונים לבחור פורץ דלתות תדרשו לקבל את הפרטים הבאים:

 • האם קיימת הסמכה מקצועית ותעודת מנעולן בתוקף
 • תוך כמה זמן ייקח לפורץ הדלתות להגיע אליכם
 • האם צפויים נזקים לדלת
 • מהו טווח המחירים שאתם תדרשו לשלם

אם אחד מהפרטים הללו לא מקובל עליכם או שהמנעולן שאיתו אתם משוחחים מסרב לתת לכם, אנו ממליצים לכם לדלג עליו ולחפש פורץ דלתות אחר.

איזה שירותי פריצת דלתות קליק מנעולנים בבאר שבע מספקת?

לאחר שסיפקנו המון שירותי פריצת דלתות אנו בטוחים שאין מקרה שלא נתקלנו בו. בין השירותים שאנו מספקים תוכלו למצוא:

 • פתיחת דלת לאחר שמפתח נשבר בתוך הצילנדר.
 • פתיחת דלתות מסוג: פלדלת, חוסם, שיריונית, רשפים, רב בריח ועוד.
 • פריצת דלת עם החלפת מנעול בבאר שבע סגר עליון (כאשר מישהו נמצא בבית ולא יכול לפתוח מסיבה כלשהי)

כמו שכבר ציינו שירות פריצת הדלתות שלנו מתבצע ע"י פורץ בעל תעודת מנעולן שהוסמך לכך ע"י משטרת ישראל. לשירותי הפריצה שלנו ניתנת אחריות למקרים נדירים שבהם נגרם נזק לדלת.

שירותי פריצת דלתות בבאר שבע 24 שעות ביממה 

מקרים שבהם תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות יכולים לקרוא בכל שעה. ואם וכאשר אתם מוצאים את עצמכם בשעת לילה מאוחרת מול דלת נעולה ללא שום יכולת להיכנס לביתכם אתם תזדקקו לשירותי פריצת דלתות 24 שעות ביממה. אנו בקליק מנעולנים מספקים שירותי פורץ דלתות 24 שעות . אנו מעמידים בכוננות טכנאים אשר מוכנים לעזור לכם בכל שעה. מרגע הפניה פורץ יגיע אליכם תוך כ-20 דקות ויאפשר לכם להיכנס לביתכם תוך דקות ספורות. כמו כן במקרים בהם נגרם נזק לצילנדר מומלץ להזמין פורץ מנעולים בבאר שבע שיש ברשותו חלקי חילוף ואת הניסיון והידע להחליף את המנעול או הצילינדר. קליק מנעולנים תספק לכם גם שירות של החלפת מנעול וצילינדר.

אם מדובר במקרה חירום חשוב מאוד לדבר עם הפורץ בשטח ולברר את מיקומו ולשער תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אליכם, אם אתם נתקלים בסיטואציה שבה לטכנאי שלנו ייקח זמן רב מידי להגיע אליכם, מומלץ מאוד להתקשר לשירותי החירום.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top