טיפים שימושיים מפורץ מנעולים בבאר שבע

טיפים שימושיים מפורץ מנעולים בבאר שבע

במאמר זה אנו נפרט ונכתוב לכם כמה טיפים אשר אנו בטוחים שיעזרו לכם להימנע ממצב כלשהו של אי נעימות או אי בטיחות, ושלא תזדקקו להוציא הרבה כסף ולהזמין פורץ מנעולים או מנעולן בבאר שבע. הטיפים שיימצאו במאמר זה, במידה ותקיימו אותם לא מונעים מצב של אי בטיחות ב-100% אבל מפחיתים באופן וודאי את אחוזי הסיכון שלכם.

*התקינו מנעול פרפר בדלת שלכם: אנו ממליצים לכם להתקין סוג מנעול, אשר נקרא: "מנעול פרפר". מנעול זה נמצא רק בחלק הפנימי של הדירה- הוא סוג של מפתח שתקוע בתוך הדלת הפנימית של הבית (אי אפשר להוציא אותו), והוא מונע מצב שייתקע מפתח בתוך הדלת. מנעול זה מומלץ במיוחד לבתים שבהם יש ילדים עם מפתחות.

*התקינו מנעול נוסף על דלתכם: אנו ממליצים לכם להתקין עוד מנעול בנוסף למנעול הרגיל שקיים מתחת לידת שלכם- מנעול זה לא מבטיח ב-100% שלא ייפרצו לכם לדירה, אך הוא מוריד את הסיכון באופן משמעותי והדרגתי. אולי התקנת המנעול תעלה הרבה, אך היא שווה את הכסף.

*הימנעו משימוש במפתח בתור כלי: אל תשתמשו במפתח בתור כלי כלשהו, לדוגמא: ישנם אנשים אשר לוקחים את המפתח ואיתו פותחים ומנסים לפתוח כל מיני דברים תקועים. הסיכון הכרוך בכך הוא שהמפתח יישבר, או שיתעקם מעט, ואז תכניסו את המפתח לדלת, והמפתח ייתקע ואז תצטרכו לקרוא לפורץ כספות ומנעולים או מנעולן ולבזבז כסף. אם המפתח שלכם נשבר תוכלו לפנות למישהו שמתמחה בפריצת רכבים בבאר שבע, תיקון או שחזור מפתחות לרכב שנשברו.

מנעולן
יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!