כיצד ניתן להימנע מפריצה לביתכם בבאר שבע?

כיצד ניתן להימנע מפריצה לביתכם בבאר שבע?

פריצה לבתים אינה מסובכת כלל במסגרת עבודתי כ-מנעולן בבאר שבע אני נדרש לתת שירות לאנשים שחוו על בשרם את החוויה הלא נעימה של חדירה לשטח הפרטי והאינטימי ללא אישור ולקיחת חפצים אישיים שנרכשו בעמל רב.

שיטות רבות ומתוחכמות משמשות את הפורצים, פריצה מחלון, פריצת דלת, שבירת קיר, פריצה מעליית הגג.

לכל הפריצות ישנו מכנה משותף והוא!!! נקיטת אמצעי זהירות ומיגון, במאמר הבא אביא דוגמאות וטיפים שנאספו מלקוחות.

פריצה לדירה על ידי שכפול מפתח הדלת על ידי מנעולן מתחזה שביצע החלפת מנעולים, זוהי הפריצה הקלה ביותר ללא גרימת נזק או חבלה למנעול הדלת. כיצד ניתן להימנע מפריצה מסוג זה?

חשוב לשמור ולא לאפשר גישה למפתח הדלת בשום מצב, לא לתלות את מפתח הדלת על עגלת הסופרמרקט, לא למסור צרור מפתחות לבעל המוסך הכולל את מפתח הדלת, לא להשאיר מפתח על השיש ליד החלון, לא להשאיר את דלת הבית פתוחה כאשר המפתח נמצא במנעול הדלת, לא להשאיר מפתח מתחת לשטיח בתוך העציץ בארון החשמל או מקומות דומים שגנב יחפש בהם. שכפול או גניבת המפתח נעשה בשניות לפני שנרגיש לפורץ יהיה את המפתח המקורי או העתק לפריצה.

לי זה לא יקרה זוהי נקודת המוצא של הקורבן הבא, אחד הלקוחות שלי מומחה בגוגיטסו אומנות לחימה יפנית, סיפר לי שבשכונה החדשה שאליה עבר היו המון פריצות כולם החלו למגן את הבית סורגים אזעקות שערים מצלמות ודלתות איכותיות, הוא החליט שלו זה לא יקרה, כאשר הפורצים הגיעו בלילה הם הרדימו את הכלבה נכנסו דרך החלון ללא הסורגים ולקחו חפצים יקרי ערך בעלת הבית שמעה את הרעש והעירה את בעלה עד שהוא התעורר וירד הפורצים ברחו עם השלל והוא עם העצבים. מגנו את הבית על תחסכו על מיגון סורגים מצלמות אזעקה כלב ודלת טובה יעניקו לכם שקט ולפורץ עבודה רבה שתגרום לו לעבור ליעד הבא.

פריצה מחלון או מעליית הגג בבתים משותפים ישנה עליית גג המאפשרת עליה לגג הרעפים וחדירה לבית השכן חשוב להקפיד לסגור את עליית הגג במנעול ולא להשאיר אותה פתוחה, פריצה מחלון אחת מהפריצות לבתים פרטיים בעלי קומות בעוד בעל הבית בקומה העליונה אינו שומע דבר הפורץ בקומה התחתונה גונב, חשוב לא להשאיר חלונות פתוחים שאין עליהם סורג פתוחים כאשר אין אדם בקומה.

אלו חלק מהטיפים למיגון הבית שלכם. אם גם לכם פרצו או שיש לכם טיפים נוספים אנו בקליק מנעולנים לקבל את תגובתכם

מנעולן
יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!