כמה עולה פריצת מנעולים בבאר שבע?

אין מי שיפתח את הדלת בבאר שבע? הילדה שוב איבדה את המפתח?

הגיוני להניח שכל אחד מאיתנו נתקע בשלב מסוים מחוץ לדירה ולא יכל לחזור. בסיטואציה כזאת, תוכלו לבחור - או להיות היסטריים, או לנשום עמוק ולחפש פורץ דלתות בבאר שבע. להתקשר למקצוען אמין בשנות האלפיים - היינה מטלה מאוד קלה; כיום ניתן למצוא המון אמני פריצות מוסמכים שיוכלו להגיע אליכם מתי שרק תצטרכו. 

מידע חשוב 

מנעולן בבאר שבע המתיימר להיות מנוסה צריך להראות לכם רישיון מנעולן ממשטרת ישראל. בתמורה, עליכם חלה התחייבות להציג במידת הצורך עדות או הוכחה שאתם באמת גרים בדירה זו. שימו לב שהחלק המיועד לדלת הנ"ל יבוא באריזה המקורית שלו. על הסכום לתשלום בד"כ מתאמים מראש, לפי שווי העבודה ועלות הצילינדר. ברוב הפעמים, גובה עלות ממוצעת לפריצה שגרתית שווה 150 ₪. 

אם אתם מחפשים פריצת מנעולים, בִּדקו הצעות מגוגל, תוכלו לבקש לראות עבודות נוספות של בעל המקצוע, ודברו איתו מעט - לשקט הנפשי שלכם. עם ריבוי בעלי המקצוע האמינים, לא חסרים "חאפרים" שישתמשו נגדכם בחוסר הידע שלכם. בידקו כמה אופציות לפני שהחלטתם סופית. באופן טבעי, קיימים מקרים דחופים ומצבים בהולים פחות, בהם נצטרך לקרוא למנעולן רכב בבאר שבע, ובפעמים מסויימות אין זמן מספק להשוות בין פורצים לשירות תיקון דלתות בבאר שבע. כשהזמן עובד לרעתכם - לכו עם האינטואיציה שלכם. 

שומרים על המנעול 

אספנו בשבילכם כמה המלצות שיסייעו לכם להגן על תקינותו של המנעול ברכב, על מנת שלא תצטרכו להזמין בעל מקצוע: 

 • השתמשו בשמן הנכון: כדי למנוע הצטברות אבק ושחיקה של המנעול, יהיה עליכם להשתמש בספריי שימון ייעודי. 
 • לא באלימות: נא לא להשתמש בכוח מופרז, לא לתקוע בכוח חפצים למנעול. 
 • לדייק: לא כדאי להשתמש במפתח לא שייך. למניעת טעויות, קיבעו צבעים עבור המפתחות שלכם, או מדבקות מזהות. 

למרות הפיתוח ואעפ"י שכבר יש פתרונות בטוחים יותר, דוגמת מנעול ביומטרי, עדיין אין תחליף פופולרי למנעול המוכר, והוא ממשיך להיות צורת האבטחה שרוב הציבור מעדיף, הן מבחינת תמחור והן מההיבט של נוחות התפעול. 

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top