מה חשוב לדעת כשמחליפים מנעול בבאר שבע?

יש כמה מצבים בחיים בהם תצטרכו להחליף מנעול, חלק נעימים יותר חלק פחות, אז מהם המצבים הנפוצים שבהם אנו נדרשים להחליף מנעול:

 • מעבר לדירה חדשה.
 • נגנבו לכם המפתחות.
 • פרצו לכם לבית.
 • המנעול חלוד/מקולקל. (פה יכול להיות שהתזת של תרסיס שימון לתוך המנעול ומסביבו יפתור את הבעיה)

חשוב גם לזכור שלא כל בעיה במנעול דורשת את החלפת המנעול כולו, יכול להיות שניתן רק להחליף את הצילנידר במנעול. פתרון קל וזול יותר.

לכן,דבר ראשון שמומלץ לעשות זה להשוות מחירים בין מנעולנים באיזור מגוריכם. כמו כן העזרו במאמר שלנו על טיפים לבחירת מנעולנים.

החלפת מנעול בבאר שבע להחליף או להוסיף

יכול להיות ששווה להשאיר מנעול ישן ולא מתפקד על הדרך על מנת להרתיע פורץ מנעולים בבאר שבע פוטנציאלי. ואז יהיה לנו על הדלת שתי מנעולים שיכולים לשמש גורם הרתעה (למרות שאחד מהם לא עובד פוטנציאלית). חשוב לא לחסוך כמה שקלים על מנעול חדש על מנת לא להצטער אחר כך. יש להתייעץ במנעולן מקצועי על מנת שיתאים לכם את המנעול שמתאים ביותר לדלת שלכם ולצרכים שלכם. אם המנעול הוא טוב אבל הדלת קלה לשבירה, אז המנעול הטוב לא יעזור יותר מדי, וליהפך. אם המנעול לא טוב והדלת חזקה אז זהו גם מצב לא אידיאלי.

ההמלצה שלנו היא להשקיע את רוב האנרגיה במציאת מנעולן רכב אמין בבאר שבע מנוסה ומקצוען כי זה יהיה הדבר שהכי ישתלם לכם מכל הבחינות.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top