מנעולן רכב בנתיבות

ישנם לא מעט פעמים בחיינו שנצטרך את שירותיו של מנעולן רכב בנתיבות. מקרה נפוץ במיוחד הוא מקרה של נעילת המפתח ברכב, אבל לא רק. מקרים נוספים יכולים להיות לדוגמא: שבירת מפתח הרכב, סוויץ ההנעה לא עובד וכו'. בכל המקרים האלו קליק מנעולנים תספק לכם שירות מנעולן רכב מקצועי, אמין ומהיר. צוות מנעולני הרכב שלנו בנתיבות יאפשר לכם להיכנס לרכבכם תוך זמן קצר.

כאשר אתם פונים למנעולן רכב חשוב לוודא איתו שהוא מנעולן באישור משטרת ישראל ומחזיק בתעודת מנעולן בתוקף שמסמיכה אותו לבצע שירותי מנעולן רכב ושאר שירותי מנעולנים נוספים.

מנעולן רכב הינו בעל מקצוע אשר יסייע לעם בעת תקלה שאינה מאפשרת לכם להיכנס לרכבכם. תקלות אלו יכולות לקרות בכל זמן ויכולות לגרום לנו להרגיש לא בנוח. למשל אתם יכולים לצאת מהרכב ובטעות להניח את המפתח על כיסא הנהג, ולאחר כמה דקות, מערכת הנעילה האוטומטית תנעל את הרכב ותמנע ממכם להיכנס.  במקרה כמו זה מנעולן הרכב של קליק מנעולנים ב{{CITY}} יכולים לעזור לכם. רק תתקשרו אלינו ותוך זמן קצר טכנאי שלנו יגיע אליכם.

שירות מנעולן רכב 24 שעות בנתיבות

הסיטואציות שבהם אתם יכולים להיזקק לשירותיו של מנעולן רכב יכולות לקרוא בכל זמן מבלי להתחשב במצבכם. סיטואציה זו יכולה לקרות בשעת לילה מאוחרת כמו לדוגמא: איבוד מפתחות הרכב בזמן בילוי ליילי. במקרה ואתם זקוקים לשירותים בשעת לילה מאוחרת חשוב לכם למצוא מנעולן רכב שיספק עבורכם שירות 24 שעות ביממה וכמובן לא לשכוח שלמנעולן שמספק לכם שירות חייב שיהיה תעודת מנעולן ואישור משטרתי. אנו בקליק מנעולנים נותנים שירות מנעולן רכב בנתיבות 24 שעות ביממה, לכן כדי לחסוך לכם זמן יקר בחיפוש אחר מנעולן רכב שמספק שירותים מסביב לשעון אנו ממליצים לכם לשמור את מספר הטלפון שלנו במכשיר הסלולר שלכם.

איך לבחור את מנעולן הרכב שלכם?

כאשר אתם פונים לחפש אחר מנעולן רכב בכל מקום בארץ ובנתיבות בפרט, אתם צריכים לוודא שהוא עונה לקריטריונים הבאים:

  • אישור ממשטרת ישראל לעסוק בתור מנעולן.
  • שיש לו ביטוח שיכסה נזקים שעלולים לקרות בעת השירות.
  • שהוא מתמחה בסוג הרכב שלכם ושיש לו את כל הכלים והחלקים לספק לכם שירות.

דבר נוסף שמומלץ לשאול זה כמובן את מחיר השירות, ברוב המקרים, מנעולן מקצועי ואמין יתן לכם מחיר מלא בטלפון לאחר שסיפקתם לו את סוג הרכב והתקלה. מומלץ לכם לדלג על מנעולנים שנמנעים מלתת מחיר מלא בטלפון, מנעולנים אלו לרוב ינצלו את מצבכם בשטח וייתנו לכם מחיר גבוהה מהנורמה. בחלק קטן מהמקרים מנעולן הרכב לא יידע לתת לכם את המחיר המדויק, וייתן לכם טווח מחירים אפשרי. מקרים אלו קורים לרוב בתקלות מכאניות כמו לדוגמא: תא מטען או מכסה מנוע שמסרבים להיפתח.

צוות מנעולני הרכב של קליק מנעולנים מתמחים בתיקונים והחלפת סוויץ לרכב,  תיקון מערכות ההנעה, התאמת מפתח לרכב, קידוד מפתח. חברתנו  נותנת שירותי הנעה ונעילה גם לחברות השכרה ומוסכים מורשים. בנוסף אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מספר חברות גרירה למצבים שבהם נצטרך לגרור את הרכב. סוגי הרכבים להם אנו מספקים שירות מנעולן רכב הם: מאזדה, קיה, יונדאי, טויוטה, ניסן, רנו, פג'ו, סוזוקי, שברולט, פולקספגן, סקודה, הונדה, סיאט ועוד.

קליק מנעולנים מספקת שירותי מנעולן רכב כבר יותר מ-10 שנים. אנו סבורים שאין תקלה אחת בתחום מנעולני הרכב שלא נתקלנו בה. לכן אם אתם מחפשים שירות מנעולן רכב בנתיבות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לשירותכם.

מנעולן

יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!