מנעולן באישור משטרת ישראל

מנעולן רכב בבאר שבע

מנעולן רכב בבאר שבע הוא מנעולן מקצוען בעל נסיון רב אשר עבר הכשרה מתאימה להתעסקות עם מגוון פתרונות הנעילה, פריצה ואבטחה של רכבים מסוגים שונים.

מנעולן רכב לא מיומן יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לרכב שלכם במידה ואין לו את הנסיון, הכלים והטכנולוגיה הנדרשת כדי לטפל באופן יעיל בתקלה שלכם.

לפריצת מנעולי רכב יש מס' דרגות קושי שונות:

מנעולן רכב בבאר שבע
  • רכבים יפנים - כגון: טויוטה, איסוזו, מיצובישי וכו' קלים יחסית לפתיחה ע"י פורץ רכבים מיומן ולכן בהתאם מחיר פריצת המנעול של רכבים מסוג זה אינו גבוה במיוחד. דבר זה נכון גם לרוב סוגי הרכב האמריקאים כגון שברולט ופורד.
  • רכבים גרמניים, לעומת זאת, פריצתם קשה הרבה יותר ודורשת מיומנות גבוהה יותר. 
    מנעולן רכב אשר ניגש לפרוץ רכב גרמני או אירופאי חייב לדעת שעל מנת לפרוץ את הרכב יצטרך "לדגדג" את המנעול (פריצה שקטה) כיוון שזו הדרך היחידה לפתוח את הרכב ללא נזק.

פורץ רכבים מבאר שבע, מקצוען ומיומן חייב שיהיו ברשותו כלים יעודיים לכך. פריצת מנעול של רכב גרמני היא קשה ומסובכת ומצריכה עדינות ויכולת טכנית גבוהה.

ננעל לכם המפתח בתוך הרכב?

שכפול מפתח רכב בבאר שבע

אם לדוגמא טיילתם בבאר שבע וננעל לכם המפתח בתוך הרכב ואין ברשותכם מפתח נוסף, אתם חייבים להזמין מנעולן רכב מקצוען. אבל איך תדעו האם המנעולן הוא מקצוען או חובבן? 

שאלו את המנעולן בטלפון באופן כללי איך הוא מתכוון לפתוח את הרכב הגרמני שלכם, האם דרך החלון או ע"י כלי יעודי דרך המנעול? התשובה הנכונה היא: דרך המנעול! אם הוא מתכוון לפרוץ את הרכב הגרמני דרך החלון חיסכו מעצמכם נזק והזמינו פורץ רכב מקצועי מטעמנו.

איבדתם את כל המפתחות לרכב?

אין שום בעיה! מנעולן רכב מקצועי צריך לדעת להכין מפתחות לרכב גם אם אבדו כל המפתחות. במקרה של אובדן מפתחות, פורץ מנעולים ורכבים מיומן צריך לבצע את העבודה בחמישה שלבים:

  1. לפרוץ את הרכב ע"י פתיחת אחת הדלתות
  2. לפרק מנעול או למדוד את שיני המפתח ע"י כלי מדידה יעודי (תלוי בסוג הרכב).
  3. לייצר מפתח תואם לרכב לפי המנעול ולהוסיף לו חיתוכים בהתאמה לסוויטש.
  4. לבצע קידוד ממוחשב למפתח על מנת שמחשב הרכב יזהה את המפתח, אחרת המפתח יסתובב בסוויטש אך לא יניע.
  5. בסופו של התהליך, יש להחזיר את כל חלקי הרכב למקומם המקורי ולוודא שוב שהמנעולים והמפתחות עובדים כראוי.

מנעולני הרכב של קליק מנעולנים, אשר עברו הכשרה לפריצת רכבים הינם אנשי מקצוע מיומנים אשר עברו הסמכה ספציפית בנושא. ייצור מפתחות מאובדן טוטאלי זו עבודה קשה ומסובכת אשר רוב המנעולנים בארץ לא מסוגלים לבצע אותה. לנו יש את הנסיון, הכלים והטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!