מתי נצטרך להחליף את המנעול בבאר שבע?

מכירים את זה שאתם מגיעים הביתה, מכניסים את המפתח אל המנעול הישן והמוכר ומגלים שאתם כבר לא יכולים לפתוח את הדלת? אם אתם לא מכירים כנראה שעוד לא הגעתם לשלב הזה בו צריך להחליף את הצילינדר של הבית. הרבה לפני שאנחנו מרימים טלפון לפורץ מנעולים מקצועי שיבוא לחלץ אותנו מהצרה, ישנם כמה סימני אזהרה מוקדמים שיכולים לעזור לנו להבין שיש בעיה ושצריך להחליף או לתקן את הדלת והמנעול. הנה כמה סימנים כאלו.

הדלת לא נפתחת בקלות: אם הצלחתם לסובב את המנעול ולפתוח את הדלת אבל אתם מרגישים שמשהו תוקע את הדלת, שהמנעול מסתבך או לוקח לו זמן לנוע ובסופו של דבר קשה לכם לפתוח את הדלת כמו בעבר, כנראה שמשהו במנגנון המנעול לא עובד כמו שצריך. זהו בדיוק הזמן לקרוא לפורץ מנעולים או למנעולן מוסמך בבאר שבע שיחליף את הצילינדר, ינקה אותו ויבדוק מה הבעיה.

לפעמים נתקע ולפעמים לא: אם המפתח לפעמים מסתובב בתוך המנעול ובפעמים אחרות נתקע ואתם לא מצליחים להיכנס הביתה, כנראה שיש משהו בתוך המנגנון שמפריע למפתח לעשות את תפקידו. קראו לקליק מנעולנים ואל תנסו להכניס חפצים לתוך חור המנעול כדי לבדוק מה מפריע, זה יכול לגרום לסתימה של החור ולבעיות יותר חמורות.

הדלת לא ננעלת כמו שצריך: אין דבר מדאיג יותר מאשר להגיע הביתה אחרי יום עבודה או אחרי שהייה ארוכה מחוץ לבית ולגלות שהדלת בכלל לא ננעלה. למרות שבדרך כלל נאשים זה את זה ששכחנו לנעול את הדלת, לפעמים מדובר פשוט בבעיה במנעול. אם המצב הזה חוזר על עצמו יותר מפעם אחת, מומלץ מאד לקרוא למנעולן שיבדוק מה בדיוק הבעיה.

סימני האזהרה הקטנים האלו יוכלו לעזור לכם להיחלץ מבעיות הרבה יותר מורכבות ומתחושה כללית של חוסר בטחון בתוך הבית שלכם.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top