סיפור אחד המקרים לקריאת שירות מנעולנים בעיר באר שבע

סיפור אחד המקרים לקריאת שירות מנעולנים בעיר באר שבע

שבוע טוב וחודש טוב לכם העוקבים! קודם כל אני שמח מאוד שיש קצת אקשן משמע התעניינות שלכם הקוראים במה שאני כותב ומשתף ושמח לענות לכם על כל שאלה ושאלה ולפעמים גם שולח אמייל ישיר ללקוחות. היום קיבלתי קריאה לשירות מאוד מעניינת וקצת יוצאת דופן. צלצלה אלי שוטרת מתחנת משטרת באר שבע ושאלה האם אנחנו נותנים שירות של מנעולן מקצועי ושנשלח טכנאי לאחת הדירות בעיר, כאשר השוטרת אמרה שהיא שומעת צעקות של אחת הדיירות מאותה דירה שם בבניין שהיא נתקעה כבר שעתיים בתוך חדר האמבטיה כאשר הדלת תקולה ומסרבת להיפתח וכל זאת כאשר אין היא לבושה אלא במגבת בלבד לגופה.

טוב השוטרת טענה שעל מנת להיכנס לתוך הדירה ולחלץ את הבחורה המבוהלת צריך גם לפרוץ את דלת הפלדלת שבכניסה לדירה מה שמעכב את החילוץ בלא יותר מבעוד כמה דקות עד שהבחורה תוכל לנשום לרווחה ולחזור לשיגרה.

משהו חשוב אך חובה היה לבצע ולציית לשוטרת הוא כאשר הטכנאי יפרוץ את דלת המקלחת יעדכן את הבחורה שכעת ניתן לפתוח את הדלת ויצא החוצה מן הדירה בכדי לתת לבחורה להיכנס לחדרה ולהתלבש שוב בבגדים, ורק אז לבצע את תיקון הדלת והחלפת צילינדר בדלת פלדלת בכניסה לדירה. מסקנה שרצוי להיכנס לכל חדר בבית עם הטלפון הנייד שלכם כי במקרה שקרה לבחורה ואכן ננעלה עליה הדלת וסירבה להיפתח יכול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו ללא התרעה מוקדמת או הודעה מראש לכן רצוי שתמיד יהיה לכם בטלפון הנייד מספר של מנעולן בדרום 24 שעות וזה הזמן להכניס את מספר הטלפון שלנו שיהיה לכם לשעת חירום. כי לפעמים אנחנו יכולים להיתקע וזאת תהיה שעת בוקר שכבר כל דרי הבית כבר יצאו והלכו אל עבודתם ולכן אין קול ואין עונה שישמע את קריאתכם לעזרה, לכן מומלץ ללכת עם המכשיר הנייד לכל מקום בבית.

מנעולן
יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!