על עבודתם של מנעולנים

מנעולן בבאר שבע אבל לא נמצא בקרב מנהלי המקצוע הפופולריים ביותר ברשימת הקריאות של משקים פרטיים, אבל הדחיפות של עבודת מנעולן ראשי בזמן שעולה בם עניין הנה ראשית במעלה. בשורות המוצגות נציין כמה פרטים רצויים בהם רצוי להתחשב לפני שמבקשים רק את עזרתו ששייכת למנעולן של קליק מנעולנים, הכולל הסמכות נחוצות, עלויות שירות ומשך דרך התנהלות. 

עיסוקו של מנעולן בבאר שבע

עיסוקו של מנעולן ולא חשוב במידה ומדובר במנעולן נכס או שמא 

מנעולן רכב, נמשכת בדרך כלל חמש עשרה דקות (במקרה בדבר מנעולים בסיסיים בלעדי אמצעי הגנה רבות) ועד ל 30 דקות ויותר מכך (במידה והשקעתם ביותר במיגון הנכס). זמן המלאכה תלוי ודאי בנוסף בכושרו הטכני והידע ששייך לאותו מנעולן. לפעמים העלות השייכת למנעולן מותנית בדרך הפעילות ובמיוחד תוך כדי הזמן שצריך, והוא שבין 200-300 ש"ח והיה אם וההזמנה היא בעצם בשעות העשייה הסטנדרטיות ועד 1000 ש"ח במידה ומדובר על אודות פעולה מסובכת, בשעות לא רגילות ובמקום לא קרוב. אפילו שעפ"י רוב מנעולן בכלל לא יותיר פגיעות בלתי הפיכות למנגנון הנעילה, במקרים חמורים ספציפיים לא קיים מנוס מפני החלפת צילינדר בבאר שבע כולו בסיום הכניסה. 

זהותו של בעל המקצוע, או אולי מה בין מנעולן לפורץ בבאר שבע

בהחלט, מספר לא מבוטל של פחדים תופסים לקוחות רבים מן הציבור במדינה כשעולה הצורך בקריאת פורץ רכבים בבאר שבע, יחד עם זאת מנעולן נכס או שמא מנעולן רכב במיוחד מפני הפחד שאותו איש מקצוע מוצלח שצלח להתגבר גם על ביטחון חלל המגורים לידכם, איננו יעמוד בפיתוי ויתגבר אודותיה שוב פעם שעוד לא לפניכם. יחד עם זאת דאגות אלו ברורות, אולם לרוב כמעט ואין הן מוצדקות ביותר. משטרת מדינתנו מקיימת פיקוח קבוע אודות פעולתם בדבר מנעולנים, יחד עם רישום מרבית המנעולנים העובדים בסביבה והבקשה להציג אסמכתת יושר המבטלת לחלוטין עניין בפעילות רעה ומחודשת אחד בלבד לשנה. 

בכל זאת שווי ששייך לתכולת המעון שלנו יקרה לפעמים מתשלום מלאכתו של המנעולן (300-1000 שקלים) אמנם הסיכון הגבוה שבאובדן הפרנסה העתידית בהתרחשות בדבר הפסד אמור למנוע כך גם מהחמדנים שבאנשי העסק מלנסות את כל מזלם בכניסה לא מאושרת לא חוקית. את אותם כל הטיעונים הללו אתם יכולים וכדאי לחזק על ידי דרישת הצגת אסמכתת מנעולן רכב באישור ממשטרת מדינת ישראל מכל בעל מלאכה שהזמנתם לעשות שירות התקנת מנעולים, פריצה, או אולי כמעט כל נגיעה ברשת ההגנה והאבטחה בדבר ביתכם. 

זהותו של המזמין, או אולי כל מה שבקרב צרכן לפורץ מנעולים בבאר שבע

בהתאם לפחדים שהצגנו פה, מובנת גם הדרישה ששייכת למשטרת מדינת ישראל מן המנעולנים לקבל כעת אסמכתא לגבי זהותו השייכת לקליינט. ההוכחה המתאימה ביותר וההגיונית יותר מאחרות היינה תעודת זהות (או לחלופין בכל אסמכתא מזהה מקורית נוספת, כולל רישיון רכב או דרכון בתוקף) בתוכה מצוינת הכתובת המדוברת. אם וכאשר ואנחנו מדברים למעשה על חדירת רכב, הבקשה היינה בעצם אסמכתת בעלות על הרכב או לחלופין תעודת חבילת ביטוח השייכת לאוטו על שמכם. והיה אם וממש אין עמכם אישור מתאים, מנעולן אמור על פי חוק חדש לגלות את האמת אחר זהותכם יחד עם רק אחד מן הדיירים שממש לא לידכם, וכן לבקש הוכחה חד משמעית לבעלות הדירה המוצעת לאחר חדירתה (אותו ההליך נכון בנוגע ל חדירת רכבים). במידה ואף בודד מאלה אינו הצליח, צריך פורץ דלתות בבאר שבע לחכות להגעתו אודות שוטר.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top