פורץ דלתות בבאר שבע

פורץ דלתות מקצועי בבאר שבע כבר בדרך החל מ-199 ש"ח

מחפשים פורץ דלתות? מצאתם!

פריצת דלתות – מה יש לנו להציע?

 • זמינות לקבלת עבודות מיידיות של פורץ דלתות.
 • ניסיון רב ומקצועי.
 • רמת ביצוע גבוהה ואיכותית של פורץ דלתות.
 • שירות טוב ומהיר.
 • מבצעים מטורפים של פורץ דלתות.

פורץ דלתות על ידי חברה מקצועית – מה זה ולמה כדאי?

אנחנו מאמינים שע"י היכולת שלנו כחברה שכבר הרבה שנים בשוק עם יכולות מקצועיות ואיכותיות ניתן את השירות הטוב ביותר שרק אפשר לתאר, פורץ דלתות אצלנו זה לא רק להגיע ולפתוח את הדלת, קודם כל לפורץ דלתות יש כמה וכמה דרכים לבדוק מהי הבעיה, הבעיה יכולה להיות בתוך המנעול עצמו או מחוצה לו, יכול להיות שחתיכה מהמפתח נשברה בפנים, יש לו אפשרות לבדוק את הבעיה אפילו מדלתות כניסה אחרות בבית על מנת לדעת ולהבחין בבעיה עצמה, פריצת דלת רב בריח אצלנו הוא קודם כל איש שירות חייכן עם מקצועיות ללא פשרות, אצלנו לא רק להיות מנעולן, אלא להיות פורץ דלתות, לפורץ דלתות יש יתרון על מנעולן, הוא גם פותר בעיות נוספות של פריצה ושל כניסה לדירה, הוא לא רק פותח את הדלת, הוא יכול להגיע לחלקי המנעול הפנימי ולטפל כלא היה ואפילו יש לו אופציה במקום לקבע החלפת מנעול חדש.

ויש לו אישור "לפרוץ" ע"פ חוק בגלל מיומנותו והיכרותו בשטח ועובד חוק ע"פ דין, ולמה זה חשוב? שאם במקרה מגיע פורץ על מנת לעזור לכם להיכנס לדירה או לרכב או לחנות שלכם ומישהו מהצד צופה בו הוא יכול להתקשר ולהלשין למשטרה, אבל זה היופי שבדבר, יש תעודת הכרה למשטרה והיא יודעת מי אנחנו, אנשי חוק! אנשי חוק שעובדים בכפוף לתנאים שלנו ועושים את המקסימום עבור הלקוחות שלנו.

פורץ דלתות – היתרונות שלנו.

היתרונות שלנו לעומת מתחרים בשוק הוא דיי פשוט, קודם כל אנחנו חברה כבר מעל 20 שנה, ויש לנו הרבה לקוחות ותיקים שיוכלו להעיד עלינו כחברה. העובדים שלנו נבחרו בקפידות רבה ועברו מבחנים על מנת להיות פורץ מנעולים. פורץ דלתות שלנו נותן שירות מבוקר ועד ערב, שלא תטעו יש לנו כוננים שעובדים גם לילות למי שנתקע באמצע הלילה ואפילו לפנות בוקר, שלא נדבר על שישי שבת וערבי חג. 

פריצת דלת שלנו יכולה בפעם אחת תוך מס דק ספורות לפתוח לך את הדלת של הבית שנתקעת מחוצה לה, ואם יש לך תקלה נוספת שקשורה למנעולים, ישמח לסייע לך ללא כל עלות נוספת, יש לנו גם פתיחת כספות, פתיחה ושבירת מפתחות ישנים, כל סוגי הנעילות תוכלו למצוא אצלנו וכל סוג של פריצת מנעולים, אפילו כאלה שלא חשבתם עליה. אצלנו יש פורץ דלתות בבאר שבע, כך שגם אם תהיה או תהי באילת או בנצרת תמיד כאן פורץ דלתות שלנו תמיד כאן למקרה שתתקעו מחוץ לרכב או לדלת הבית ואפילו מאחורי סורג בדירה, דלתות חניה, דלתות חנויות, מנעולי קיוסקים, וכו" תוכלו למצוא אצלנו פורצים או מנעולנים, אפילו כאלה שעושים את שניהם, יש לנו עוד מגוון פתרונות שתוכלו למצוא במקום אחד ששווה הכל. 

בנוסף לזה יש לנו מבצעים ללקוחות חדשים, אנו כמובן לא נרצה שאף אחד לא ייתקע מחוץ לדלת ביום חורפי, אבל בהחלט דעו שאם תרצו שתהיה לכם אחריות מראש, יש לנו את הכרטסות שנותנות מס' חילוצים במחיר של חילוץ אחד וזה ללקוחות חדשים, הלקוחות הקיימים שלנו בכלל נהנים. בכדי שיאמינו לעבודה שלנו הלקוחות החדשים, אנו נותנים גם פריצת מנעול ללא שום עלות ראשונית בחינם כדי שייראו שאנו חברה עם שם מוכר ופה לכל דבר ולכל בעיה שתצוץ לכם. אז פריצת דלתות תמצאו אך ורק מזמינים באופן מקצועי.

פריצת דלתות מזמינים באופן מקצועי!

צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו:

בשוק הישראלי ישנן דלתות רבות מסוגים שונים. רוב הדלתות הן דלתות רב בריחיות אשר בעת הנעילה ישנם מספר בריחים אשר מקבעים את הדלת למשקוף. ישנן מספר חברות אשר מייצרות דלתות רב בריחיות. החב' הראשונות אשר ייצרו דלתות כאלה היו רב בריח ושריונית חוסם. לאחר מכן חברות נוספות הצטרפו לשוק כגון: דלתות עכביש, גאלרי דור, רשפים, פלרז ועוד.

ההבדל העיקרי בין דלתות אלה הוא בעיצוב ובמחירים. מבחינת איכות רובן דומות ואפילו מכילות את אותם סוגי מנעולים. כלומר, המעטפת של הדלת שונה מבחינת העיצוב אך לב ליבה-מערכת הנעילה דומה מאוד.

תקלות נפוצות בדלתות הבית

תיקון דלתות בבאר שבע

בדלתות הבית בבאר שבע , כמו בהרבה מוצרים בחיינו, ישנן תקלות. התקלות הן שונות בטיבן ובחומרתן ודרכי הטיפול בהן רבות ומגוונות.

ישנן מספר תקלות נפוצות שמהוות כ- 50 אחוז מהמקרים בהן יש צורך בתיקון דלתות:

בכל דלת ישנה דיסקית הגנה מפני קידוח. בדלתות הישנות יותר דיסקית זו מאפשר להכניס מפתח רק כאשר החריץ שבדיסקית נוטה ימינה. אנו רגילים להתעלם מדיסקית זו מתוך הרגל ומכך שאין לנו שום שימוש ספציפי בה, בעת פתיחת הדלת. אבל, אם במקרה הדיסקית מסתובבת והחריץ נוטה שמאלה, לא נוכל לפתוח את הדלת ולעתים אפילו להכניס את המפתח יהיה בלתי אפשרי. מה שקורה בעצם, זה שהדיסקית מפעילה לחץ על המפתח ולא נותנת לו להכנס בחפשיות ומיקום הנכון- לכן הדלת לא תיפתח. הפתרון: יש לסובב את הדיסקית 180 מעלות, ע"י מברג או מפתח והבעיה תיפתר.

תיקון משקוף דלת

פעמים רבות הדלת ננעלת ונפתחת לנו בקושי. במקרים אלה ישנן מספר תקלות נפוצות. אם הדלת שקעה, בגלל תזוזה של המשקוף מסיבה כלשהי- נוצר לחץ על הבריחים מה שגורם לקושי בנעילת הדלת. יש להרים את הדלת במקרה זה ע"י כיוון הצירים ו\או הוספת דיסקית הגבהה. ניתן לעשות זאת לבד, למי שיש את הכלים והחוש הטכני. או שכמבן להזמין מנעולן שיפתור את הבעייה מיידית ויתן אחריות.

תיקון משקוף דלת

בתקלות של קושי בנעילה , כמו שהזכרנו, ישנן סיבות שונות לתקלה. לעתים יש לשמן במקומות המועדים, או להחיליף\לבטל בריח תחתון אשר יוצר תקלה ע"י הגברת החיכך בנעילה. קורה לעתים שאחד הבריחים נופל לחלל הדלת ויוצא מהמוביל שלו, לכן לא נוכל לנעול את הדלת כלל. למקרים אלה אשר רמת הסיבוך שלהם גבוהה יותר מומלץ להזמין מנעולן מוסמך בבאר שבע שיטפל בבעיה וכמובן יתן אחריות לתיקון ולחלפים.

כיצד ניתן למנוע תקלות בדלתות?

ניתן לצמצם את הסיכוי לתקלות בדלת ע"י מספר פעולות יש לנהוג בדלת בצורה סבירה. לא לטרוק באופן פראי\לבעוט וכדומה. יש לשמן את החלקים המועדים ( בריחים, מנעול צילינדר, צירים וכדומה) אחת לחודשיים על מנת להבטיח –עולה חלקה של מנגנוני הנעילה. ניתן להשתמש בספריי שמן יעודי שנמכר אצל מנעולן מוסמך.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top