פורץ דלתות במיתר

איזה לא נעימה היא הסיטואציה לעמוד מול דלת שמסרבת להיפתח. בין אם זו דלת לביתכם או למשרדכם ואפילו לרכבכם. ברגע הראשון שזיהנו שישנה בעיה אנחנו מתחילים לעשות דברים חסרי סיכוי כגון "שיקשוק" המפתח בתוך המנעול, דחיפה או הרמה של הדלת. אם הגעתם לעמוד זה כנראה שנסיונות אלה עלו בתהו, והתחלתם לחפש פורץ דלתות במיתר או בכל מקום אחר בארץ. קיבלתם החלטה נכונה ואתם נמצאים במקום הנכון.

קליק מנעולנים המספקת שירות מנעולן 24 שעות ביממה במיתר מספקת שירותים מקצועיים של פורץ דלתות. אנו מחזיקים בתעודת מנעולן בתוקף וכל הטכנאים שעובדים אצלנו עברו הכשרה מקצועית בכל מה שקשור לפריצת דלתות. כמו כן, כל מי שעובד אצלנו מחזיק, בתעודת יושר מהמשטרה

כאשר אתם פונים לבחור פורץ דלתות תדרשו לקבל את הפרטים הבאים:

  • האם קיימת הסמכה מקצועית ותעודת מנעולן בתוקף
  • תוך כמה זמן ייקח לפורץ הדלתות להגיע אליכם
  • האם צפויים נזקים לדלת
  • מהו טווח המחירים שאתם תדרשו לשלם

אם אחד מהפרטים הללו לא מקובל עליכם או שהמנעולן שאיתו אתם משוחחים מסרב לתת לכם, אנו ממליצים לכם לדלג עליו ולחפש פורץ דלתות אחר.

איזה שירותי פריצת דלתות קליק מנעולנים מספקת?

לאחר שסיפקנו המון שירותי פריצת דלתות במיתר אנו בטוחים שאין מקרה שלא נתקלנו בו. בין השירותים שאנו מספקים תוכלו למצוא:

  • פתיחת דלת לאחר שמפתח נשבר בתוך הצילנדר.
  • פתיחת דלתות מסוג: פלדלת, חוסם, שיריונית, רשפים, רב בריח ועוד.
  • פריצת דלת עם מנעול סגר עליון (כאשר מישהו נמצא בבית ולא יכול לפתוח מסיבה כלשהי)

כמו שכבר ציינו שירות פריצת הדלתות שלנו מתבצע ע"י פורץ בעל תעודת מנעולן שהוסמך לכך ע"י משטרת ישראל. לשירותי הפריצה שלנו ניתנת אחריות למקרים נדירים שבהם נגרם נזק לדלת.

שירותי פריצת דלתות 24 שעות ביממה

מקרים שבהם תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות יכולים לקרוא בכל שעה. ואם וכאשר אתם מוצאים את עצמכם בשעת לילה מאוחרת מול דלת נעולה ללא שום יכולת להיכנס לביתכם אתם תזדקקו לשירותי פריצת דלתות 24 שעות ביממה. אנו בקליק מנעולנים מספקים שירותי פורץ דלתות 24 שעות במיתר. אנו מעמידים בכוננות טכנאים אשר מוכנים לעזור לכם בכל שעה. מרגע הפניה פורץ יגיע אליכם תוך כ-20 דקות ויאפשר לכם להיכנס לביתכם תוך דקות ספורות. כמו כן במקרים בהם נגרם נזק לצילנדר מומלץ להזמין פורץ מנעולים שיש ברשותו חלקי חילוף ואת הנסיון והידע להחליף את המנעול או הצילינדר. קליק מנעולנים תספק לכם גם שירות של החלפת מנעול וצילינדר.

אם מדובר במקרה חירום חשוב מאוד לדבר עם הפורץ בשטח ולברר את מיקומו ולשער תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אליכם, אם אתם נתקלים בסיטואציה שבה לטכנאי שלנו ייקח זמן רב מידי להגיע אליכם, מומלץ מאוד להתקשר לשירותי החירום. 

מנעולן

יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!