מנעולן באישור משטרת ישראל

קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע

נתקעתם מחוץ לבית בלי מפתח? הדלת לא ננעלת? נתקע לכם המנעול? אתם צריכים את שרותיו של מנעולן מקצוען.

מנעולן בבאר שבע זה קליק מנעולנים. אם אתם עומדים עכשיו מול דלת נעולה, וצריכים שירותי פריצה, קליק מגיעים אליכם ומספקים לכם את כל השירותים שמנעולן בבאר שבע יכול לתת על הצד הטוב ביותר, המהיר ביותר וההוגן ביותר.

אנחנו בקליק מנעולנים אוהבים להציל את הלקוחות שלנו ונהנים לראות אותם מחייכים לאחר פריצה ותיקון מנעולם מהיר ומקצועי שפותר להם בעיה. אנחנו נוהגים בשקיפות מלאה ומעניקים לכם את השירות המהיר והמקצועי ביותר אבל גם בדרך הנעימה, האנושית והרגישה ביותר שאפשר. נכון, כשהדלת שלכם לא נפתחת זה אף פעם לא נעים, אבל איתנו תוכלו לזכור את האירוע הזה כרגע קצר שעבר מהר ולא עלה יותר מידי.

אנו מאמינים שמתפקידנו להבין את הלקוחות ואת הסיטואציה הלא נעימה בה הם עומדים כשהם ניצבים בפני דלת שאינה נפתחת, או בפני מפתח שנשבר בתוך מנעול, או כל תקלה אחרת ויודעים שהלקוחות שלנו תמיד רוצים לסיים את התהליך כמה שיותר מהר, ולחזור בהקדם האפשרי לשגרת חייהם. שום דלת לא צריכה להישאר נעולה בפניכם, אנחנו כאן, ערים 24 שעות ביממה, זמינים ומכנים כדי לפתוח בפניכם דלתות נעולות, כדי לאפשר לכם להמשיך את חייכם ללא תקלה, כדי שתוכלו תמיד להרגיש בטוחים וכדי שתדעו שבכל רגע שתזדקקו לשירותי מנעולן בבאר שבע: הכוללים ייעוץ, עזרה, שכפול מפתחות או שירותי פורץ בבאר שבע – אנחנו כאן.

גם ברכבים יש מנעולן בבאר שבע שדואג שהראש שלכם יהיה נקי מדאגות: שכפול שלטים, קידוד מפתחות, החלפת סוויצ'ים לרכב, החלפת ידיות לרכב, פריצת רכבים – את כל השירותים הללו תקבלו בכל נקודה לה תזדקקו באיזורים של באר שבע, עומר ולהבים.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פריצת דלתות

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים

מדוע כדאי לבחור בקליק מנעולנים?

  • אנו מספקים שירותי מנעולנות מקצועיים למעלה מ-8 שנים.
  • אנו דוגלים בשירות מקצועי ובמחירים הוגנים וידועים מראש!
  • ברשותנו הציוד האיכותי והמוביל בעולם המנעולנות.
  • זמינות, אמינות ואיכות השירות הם בראש מעיינינו. 
  • אנו נותנים אחריות מלאה על כל העבודות שאנו מבצעים!
  • השירות ניתן 24/7 בכל איזור באר שבע (רק פריצות).
התקשר עכשיו!