פורץ כספות בבאר שבע

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים, ולא כל פורץ מנעולים יכול להיות פורץ כספות מיומן. פריצת כספות בבאר שבע זהו תחום מיוחד מאוד הדורש מיומנות, רמה טכנית גבוהה והמון ניסיון. בפריצת כספות יש להכיר את הסוגים והטכניקות השונות המתאימות לכל סוג כספת; מכספות דיגיטליות ביתיות ועד לכספות כבדות מוגנות בפני פריצה.

למה חייבים להזמין פורץ כספות מיומן?

פורץ כספות בבאר שבע

פורץ כספות מבית קליק מנעולנים מיומן יבצע פריצה מהירה ונקייה.

מנעולן פורץ כספות בבאר שבע אשר פורץ כספות נותנת אחריות מלאה על תקינות המנגנון והחזרת הכספת לשימוש.

ניסיון, ניסיון, ניסיון – פורץ כספות מיומן חייב להכיר את סוגי המלכודות הקיימות בכספות מסוימות, למשל מלכודת זכוכית למניעת פריצה – אם לא ידע זאת, יתכן ויפגע במלכודת ויווצר מצב שבו הפריצה תהיה קשה הרבה יותר מאחר והמלכודת תפעיל נעילה שיהיה קשה לדעת את מיקומה.

כספות דיגיטליות ביתיות

פורץ כספות בבאר שבע מיומן יפרוץ לכם את הכספת הביתית במספר דקות ( לא יותר מ-5 דקות!) ללא גרימת נזק לכספת! הפריצה מתבצעת באופן נקי מאוד אשר לא פוגע במנגנון הנעילה או בשלמות הכספת.

כספות בינוניות לבתים ועסקים

כספות בינוניות מוגנות קצת יותר בפני פריצה, אך בעל ידע ונסיון ידע לאן לגשת, באיזה טכניקה וכלים להשתמש כדי לפרוץ אותה תוך זמן קצר.

כספות כבדות לעסקים וחברות

כספת כבדה

אלו הן כספות כבדות אשר מוגנות מאוד בפני פריצה, דפנות הכספת מיוצרות בפלדה עבה מאוד אשר נתמכת בבטון מזוין - מה שגורם לכספת להיות כבדה מאוד, דבר שיקשה על הגנב לקחת אותה ממקומה. כספת מסוג זה קשה מאוד לקידוח וחיתוך, דבר שהופך את פריצת הכספת כמעט לבלתי אפשרית. אבל יש פתרון! פורץ מנעולים בבאר שבע מקצוען ומוסמך אשר מיומן בפריצת כספות יידע לפרוץ את הכספת הכבדה תוך גרימת נזק מינימלי אשר ניתן לתיקון ושיקום ללא עלות יקרה.

איזה כספת מומלץ לקנות?

בעת קניית כספת, עשו הערכה של שווי התכולה אשר אתם מתעתדים לאחסן בתוכה. ככל שערך התכולה גבוה יותר – בהתאם צריך להשקיע בכספת איכותית יותר.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top