מנעולן באישור משטרת ישראל

פורץ כספות בבאר שבע

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים, ולא כל פורץ מנעולים יכול להיות פורץ כספות מיומן. פריצת כספות בבאר שבע זהו תחום מיוחד מאוד הדורש מיומנות, רמה טכנית גבוהה והמון נסיון. בפריצת כספות יש להכיר את הסוגים והטכניקות השונות המתאימות לכל סוג כספת; מכספות דיגיטליות ביתיות ועד לכספות כבדות מוגנות בפני פריצה.

למה חייבים להזמין פורץ כספות מיומן?

פורץ כספות בבאר שבע
  • פורץ כספות מיומן יבצע פריצה מהירה ונקיה.
  • מנעולן מקצוען בבאר שבע אשר פורץ כספות נותנת אחריות מלאה על תקינות המנגנון והחזרת הכספת לשימוש.
  • נסיון, נסיון, נסיון – פורץ כספות מיומן חייב להכיר את סוגי המלכודות הקיימות בכספות מסוימות, למשל מלכודת זכוכית למניעת פריצה – אם לא ידע זאת, יתכן ויפגע במלכודת ויווצר מצב שבו הפריצה תהיה קשה הרבה יותר מאחר והמלכודת תפעיל נעילה שיהיה קשה לדעת את מיקומה.

כספות דיגיטליות ביתיות

פורץ כספות בבאר שבע מיומן יפרוץ לכם את הכספת הביתית במספר דקות ( לא יותר מ-5 דקות!) ללא גרימת נזק לכספת! הפריצה מתבצעת באופן נקי מאוד אשר לא פוגע במנגנון הנעילה או בשלמות הכספת.

כספות בינוניות לבתים ועסקים

כספות בינוניות מוגנות קצת יותר בפני פריצה, אך בעל ידע ונסיון ידע לאן לגשת, באיזה טכניקה וכלים להשתמש כדי לפרוץ אותה תוך זמן קצר.

כספות כבדות לעסקים וחברות

כספת כבדה

אלו הן כספות כבדות אשר מוגנות מאוד בפני פריצה, דפנות הכספת מיוצרות בפלדה עבה מאוד אשר נתמכת בבטון מזוין - מה שגורם לכספת להיות כבדה מאוד, דבר שיקשה על הגנב לקחת אותה ממקומה. כספת מסוג זה קשה מאוד לקידוח וחיתוך, דבר שהופך את פריצת הכספת כמעט לבלתי אפשרית. אבל יש פתרון! פורץ מנעולים בבאר שבע מקצוען ומוסמך אשר מיומן בפריצת כספות יידע לפרוץ את הכספת הכבדה תוך גרימת נזק מינימלי אשר ניתן לתיקון ושיקום ללא עלות יקרה.

איזה כספת מומלץ לקנות?

בעת קניית כספת, עשו הערכה של שווי התכולה אשר אתם מתעתדים לאחסן בתוכה. ככל שערך התכולה גבוה יותר – בהתאם צריך להשקיע בכספת איכותית יותר.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!