פורץ מנעולים בבאר שבע

תקעתם בתוך הבית? המפתח נשבר בתוך המנעול? איבדתם את המפתחות? אתם זקוקים לפורץ מנעולים בבאר שבע מיומן שיוכל לחלץ אתכם מהצרה. 

מקצוע פריצת המנעולים הוא תחום רחב מאוד הכולל בתוכו פריצה לדלתות, פריצת כספות ופריצה לרכבים. כל פריצה חייבת להיעשות על ידי פורץ מנעולים מיומן ואמין שעבר הכשרה מתאימה ויש לו את האישורים על כך!

פורץ מנעולים בבאר שבע

פורץ מנעולים בבאר שבע מיומן צריך לדעת להתמודד עם כל סוג של מנעול ובריח, לזהות את הבעיה ולהבין כיצד ניתן להתמודד עימה בצורה הפשוטה והטובה ביותר על מנת לא ליצור נזק בלתי הפיך. פריצת מנעולים מקצועית צריכה להתבצע בצורה נקיה ומהירה תוך מחשבה על שמירת יכולות המנעול או הצילינדר לשימוש מתמשך ובכל לחסוך ללקוח את עלויות הרכישה וההתקנה של מנעול חדש. עם זאת, ישנם מקרים מסויימים שבהם יש צורך בקידוח המנעול על מנת לבצע את הפריצה. במקרים כאלה פורץ מנעולים מומלץ יעשה כמיטב יכולתו כדי לגרום לנזק המזערי ביותר למנעול וסביבתו.

האם ניתן לפרוץ לכל מנעול?

בפירוש כן! ישנם מנעולים שזמן הפריצה שלהם קצר כגון מנעולים סטנדרטים שאותם ניתן לפרוץ בצורה שקטה וללא סימנים על ידי כלי פריצה מקצועיים. מנעולים מתקדמים בעלי מנגוני נעילה מתוחכמים כמו בכספות למשל, ניתן לפרוץ אך הדבר לוקח יותר זמן ממנעול רגיל והפריצה בדרך כלל רועשת יותר ונעשית באמצעות כלים כבדים יותר מאשר מנעולים סטנדרטים.

טכניקת ה-פריצה לרכבים בבאר שבע היא מתוחכמת ודורשת מלבד פריצת הבריח בכלים מכאניים גם יכולות טכנולוגיות מתקדמות כדי להתמודד עם מנגנוני נעילה של האימובילייזר, אזעקה ועוד...

כיצד לבחור פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים של קליק מנעולנים בבאר שבע חייב להיות מיומן ואמין כיוון שהוא עוסק בצורה ישירה במנגוני האבטחה והבטחון הפרטיים שלכם! להלן מס' נקודות חשובות שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים:

הוצאת מפתח שבור ממנעול ללקוח בבאר שבע
 • בדקו את אמינותו באינטרנט; האם יש לגביו תלונות או לקוחות לא מרוצים? כאשר מזמינים בעל מקצוע בבאר שבע תמיד כדאי לקבל המלצות ממכרים קרובים.
 • לרוב, תעודות מנעולן מוסמך אינם מצביעות על כך שהמנעולן מקצועי, יתכן ורק סיים את הקורס וזאת העבודה הראשונה שלו. לפני שאתם מזמינים פורץ או מנעולן בבאר שבע תשאלו אותו לגביי הניסיון שלו.
 • בדוק האם למנעולן או לפורץ המנעולים יש מיקום פיזי כמו חנות או נקודת שירות. מנעולנים שמפרסמים את עצמם על גבי שילוט ברכב, פרסום באינטרנט ובעיתונים הם בעלי אמינות נמוכה יותר מאשר מנעולנים שמנהלים חנות או מוקד פיזי במשך תקופה ארוכה.
 • אחריות, אחריות, אחריות. בדקו האם המנעולן מספק אחריות מלאה על העבודה ומה התהליך במקרה של תקלה? האחריות המינימלית של מנעולן אמורה להיות לפחות שנה מלאה אחת.
 • בדקו האם לפורץ המנעולים בבאר שבע יש את כל הכלים הדרושים כדי לבצע את הפריצה. שימו לב שכדי לבצע פריצה מקצועית לרכב ללא נזק, בידי הפורץ צריכים להימצא מיטב הכלים והטכנולוגיות החדשות כגון מכשיר המתחבר למחשב הרכב ומזהה את הקוד הסידורי על מנת להכין מפתח חדש.
צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה


  יצירת קשר
  קליק מנעולנים - שירות מנעולן בבאר שבע
  איינשטיין 9,באר שבע 8453105
  052-7495099
  contact@clicklocksmith.co.il
  קצת עלינו
  אנו ב"קליק מנעולנים" מנעולן בבאר שבע מומחים גם לאבטחת הבית והמשרד, הננו בטוחים שבימים כאלה כולנו רוצים לישון בשקט בלי נקיפות מצפון אולי הדלת לא נעולה מספיק טוב אולי לא השקעתי במצלמות הכי טובות בשוק יש הרבה הירהורים במחשבותיכם ואנו כאן זמינים 24/7 כדי לייעץ לכם על מתן שיפור מערך האבטחה בביתכם או במשרדכם.
  Top