מנעולן באישור משטרת ישראל

פורץ מנעולים בבאר שבע

נתקעתם בתוך הבית? המפתח נשבר בתוך המנעול? איבדתם את המפתחות? אתם זקוקים לפורץ מנעולים בבאר שבע מיומן שיוכל לחלץ אתכם מהצרה. 

מקצוע פריצת המנעולים הוא תחום רחב מאוד הכולל בתוכו פריצה לדלתות, פריצת כספות ופריצה לרכבים. כל פריצה חייבת להיעשות על ידי פורץ מנעולים מיומן ואמין שעבר הכשרה מתאימה ויש לו את האישורים על כך!

פורץ מנעולים בבאר שבע

פורץ מנעולים בבאר שבע מיומן צריך לדעת להתמודד עם כל סוג של מנעול ובריח, לזהות את הבעיה ולהבין כיצד ניתן להתמודד עימה בצורה הפשוטה והטובה ביותר על מנת לא ליצור נזק בלתי הפיך. פריצת מנעולים מקצועית צריכה להתבצע בצורה נקיה ומהירה תוך מחשבה על שמירת יכולות המנעול או הצילינדר לשימוש מתמשך ובכל לחסוך ללקוח את עלויות הרכישה וההתקנה של מנעול חדש. עם זאת, ישנם מקרים מסויימים שבהם יש צורך בקידוח המנעול על מנת לבצע את הפריצה. במקרים כאלה פורץ מנעולים מיומן יעשה כמיטב יכולתו כדי לגרום לנזק המזערי ביותר למנעול וסביבתו.

האם ניתן לפרוץ לכל מנעול?

בפירוש כן! ישנם מנעולים שזמן הפריצה שלהם קצר כגון מנעולים סטנדרטים שאותם ניתן לפרוץ בצורה שקטה וללא סימנים על ידי כלי פריצה מקצועיים. מנעולים מתקדמים בעלי מנגוני נעילה מתוחכמים כמו בכספות למשל, ניתן לפרוץ אך הדבר לוקח יותר זמן ממנעול רגיל והפריצה בדרך כלל רועשת יותר ונעשית באמצעות כלים כבדים יותר מאשר מנעולים סטנדרטים.

טכניקת ה-פריצה לרכבים בבאר שבע היא מתוחכמת ודורשת מלבד פריצת הבריח בכלים מכאניים גם יכולות טכנולוגיות מתקדמות כדי להתמודד עם מנגנוני נעילה של האימובילייזר, אזעקה ועוד...

כיצד לבחור פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים בבאר שבע חייב להיות מיומן ואמין כיוון שהוא עוסק בצורה ישירה במנגוני האבטחה והבטחון הפרטיים שלכם! להלן מס' נקודות חשובות שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם מזמינים פורץ מנעולים:

הוצאת מפתח שבור ממנעול
  • בדקו את אמינותו באינטרנט; האם יש לגביו תלונות או לקוחות לא מרוצים? כאשר מזמינים בעל מקצוע בבאר שבע תמיד כדאי לקבל המלצות ממכרים קרובים.
  • לרוב, תעודות מנעולן מוסמך אינם מצביעות על כך שהמנעולן מקצועי, יתכן ורק סיים את הקורס וזאת העבודה הראשונה שלו. לפני שאתם מזמינים פורץ או מנעולן בבאר שבע תשאלו אותו לגביי הנסיון שלו.
  • בדוק האם למנעולן או לפורץ המנעולים יש מיקום פיזי כמו חנות או נקודת שירות. מנעולנים שעומצעות רכב ופרסום באינטרנט ובעיתונים הם בעלי אמינות נמוכה יותר מאשר מנעולנים שמנהלים חנות או מוקד פיזי במשך תקופה ארוכה.
  • אחריות, אחריות, אחריות. בדקו האם המנעולן מספק אחריות מלאה על העבודה ומה התהליך במקרה של תקלה? האחריות המינימלית של מנעולן אמורה להיות לפחות שנה מלאה אחת.
  • בדקו האם לפורץ המנעולים בבאר שבע יש את כל הכלים הדרושים כדי לבצע את הפריצה. שימו לב שכדי לבצע פריצה מקצועית לרכב ללא נזק, בידי הפורץ צריכים להימצא מיטב הכלים והטכנולוגיות החדשות כגון מכשיר המתחבר למחשב הרכב ומזהה את הקוד הסידורי על מנת להכין מפתח חדש.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!