פורץ רכבים בירוחם

קליק מנעולנים מספקת שירותי פריצת רכבים בירוחם 24 שעות ביממה. 

קליק מנעולנים עוסקת בתחום פריצת המכוניות כבר למעלה מ-15 שנים, מה שנותן לנו נסיון וידע רב בתחום. לאחר פריצת אלפי רכבים באיזור ירוחם, אנו יכולים לומר שאין מקרים של פריצת מכוניות שלא נתקלנו בהם. שירות פריצת הרכבים שלנו מתבצע באופן יעיל ומיומן מבלי לגרום נזק לרכב. שירות פורץ הרכבים שלנו בירוחם ניתן 24 שעות ביממה ומרגע קריאת השירות טכנאי מומחה לפריצת רכבים של קליק מנעולנים יופיע אצלכם תוך כ-20 דקות ויפתח את רכבכם תוך זמן קצר ע"י שימוש בציוד המתקדם בעולם לפריצת רכבים.

פורץ רכבים מוסמך באישור משטרת ישראל

ברגע שתצטרכו פורץ רכבים בירוחם זה חשוב מאוד לדעת שחייב שלמנעולן שמגיע אליכם יהיה אישור ממשטרת ישראל, כדי שאותו המנעולן לא ישתמש במידע שסיפקתם לו לצורך פלילי. בנוסף לאישור ממשטרת ישראל, למנעולן חייב להיות תעודת מנעולן תקפה אשר מאשרת שהוא הוסמך לתפקיד ועבר הכשרה מתאימה.

באילו מהמקרים נזמין פורץ מנעולים?

  • כאשר המפתח הלך לאיבוד.
  • במקרים שהמפתח נעול ברכב ואין ברשותכם מפתח רזרבי זמין.
  • הסוויץ הנעה של הרכב אינו מסתובב.
  • דלת הרכב לא נפתחת.
  • כאשר מכסה המנוע מסרב להיפתח.
  • במקרים שהבגאז' לא נפתח.
  • כאשר הילד ננעל ברכב ולא יודע איך לפתוח.

בכל המקרים שציונו למעלה אנו נשלח אליכם פורץ מכוניות תוך כ-20 דקות אשר יפתור לכם את הבעיה באופן מקצועי ובמהירות האפשרית.

אז איך פריצת רכבים מתבצעת?

לאחר שפורץ הרכבים של קליק מנעולנים יגיע אליכם, הוא יוודא את זהותכם וכי הרכב המיועד לפריצה נמצא בבעלותכם או לאחד מבני המשפחתכם ע"י תעודה מזהה ורשיון הרכב. נכון, ב-90 אחוז מהמקרים של פריצת רכבים רשיון הרכב נמצא בתוך הרכב הנעול, לכן במקרים אלו אתם תצטרכו לחתום על מסמך בעל תוקף משפטי אשר מצהיר שאתם או אחד מבני משפחתכם הוא בעל הרכב. מיד לאחר פתיחת הרכב תצטרכו להציג את רשיון הרכב והמנעולן ייבצע התאמה בינו לבין התעודה המזהה שהצגתם. לאחר אימות הזהות המנעולן יפנה לפעולת הפריצה.

כיום ישנן 2 שיטות עיקריות שבעזרתן פורצים רכבים.

השיטה הסטנדרטית מתבצעת בעזרת כרית מתנפחת מיוחדת בה נעזר הפורץ ליצור הפרדה בין דלת הרכב למשקוף, פעולה זו חייבת להתבצע בזהירות כדי לא לעקם את הדלת. לאחר שנוצר פתח קטן בין המשקוף לדלת, פורץ הרכבים יכניס כלי מיוחד אשר איתו ילחץ על כפתור הפתיחה של רכב או לחלופין "ידוג" את המפתח.

השיטה השניה והיותר ישנה, פורץ המכוניות היה מכניס סרגל מיוחד בין חלון המכונית לדלת ומושך את המוט שאחראי למנגנון הנעילה של הדלת. כיום פעולה זו אינה מומלצת כלל ופורץ רכבים מוסמך ומקצועי לא יבצע אותה מהסיבה שברכבים ביימנו בתוך דלת המכונית קיימת מערכת חשמל וישנם חווטים למערכת השמע, נעילה מרכזית, חלונות החשמל וכריות אוויר. שימוש בשיטה זו עלולה לגרום נזק יקר מאוד למערכות אלו.

לכן אנו בקליק מנעולנים נתשמש אך ורק בשיטה הראשונה שציינו. אם אתם נתקלים בפורץ רכבים שמגיע לפרוץ לכם את המכונית בשיטה השנייה, תעצרו אותו בכל תוקף.

פריצת רכבי יוקרה

כאשר מדובר ברכבי יוקרה אנו ממליצים לכם לרכוש שירותים של מנעולנים אשר מומחי בפריצת רכבי יוקרה. קליק מנעולנים בירוחם נותנת שירותי פריצה לרכבי יוקרה

שירות פריצת רכבים  24 שעות

מקרה של נעילת מפתחות ברכב או כל מקרה אחר שבהם אתם זקוקים לפורץ רכבים, יכול לקרוא בכל שעה ובכל זמן. גם בשעת לילה מאוחרת וגם בסופי שבוע. לכן כאשר אתם פונים לחיפוש פורץ רכבים בירוחם אתם חייבים מנעולן שעובד 24 שעות ביממה ואם אתם זקוקים לשירות בסוף השבוע אז אתם צריכים פורץ רכבים שעובד 24-7 אשר כולל בתוכו גם סופי שבוע וחגים. אנו בקליק מנעולנים מספקים שירותי פריצה לרכב 24 שעות ביממה (לא כולל סופי שבוע וחגים).

לפי הסטטיסטיקה נעילת מפתחות ברכב תקרה לכם לפחות פעם אחת בחיים, בחלק מהמכוניות יש מנגנון אשר נועל את הרכב אוטומטית לאחר זמן מסויים וקורה ששכחתם את המפתח ברכב ומערכת זו החליטה לנעול אתכם מחוץ לרכב כאשר המפתחות בפנים. כיום ברכבים שיש להם מפתח חכם מערכת זו יודעת למנוע מקרים כאלו מאחר והיא מזהה שהמפתח נמצא בתוך הרכב ולא תבצע את פעולת הנעילה באופן אוטומטי. 

מנעולן

יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!