מנעולן באישור משטרת ישראל

שכפול מפתחות רכב בבאר שבע

שכפול מפתחות לרכב בבאר שבע, הוא שירות חשוב מאין כמותו. נכון, במקרים רבים השכפול נעשה בכלל לצרכים ביתיים - החלפת מנעול בדירה, דלת כניסה שמסרבת להיפתח וכדומה - אך תתפלאו עד כמה פעולה זו נפוצה גם עבור בעלי מכוניות.

מתי צריך להיעזר בשירותיו של משכפל מפתחות לרכב? במקרים רבים, ואלו חלק מהם:

  • אובדן מפתחות
  • היעדר מפתח נוסף (ספייר)
  • חבלה במנעול הרכב
  • החלפת מנגנון הנעילה

לכן, בכל פעם שאתם 'נתקעים' ללא מפתח או זקוקים למפתח נוסף - דעו שיש לכך פיתרון. מנעולן רכב מקצועי בבאר שבע הוא הכתובת שלכם. בעזרתו, תוכלו לזכות במפתח נוסף שישמש לפתיחת דלת הרכב ולהנעתו, ואף בסט מפתחות מלא אם תזדקקו לכך.

שכפול מפתחות לרכב ישן ולרכב חדש

שכפול מפתחות רכב בבאר שבע

כידוע, הרכב הפרטי הוא אחת מהמטרות העיקריות של גנבי הרכוש, במיוחד באיזור באר שבע. ככל שחולפות השנים, כך משתכללות מערכות ההגנה על הרכב, במטרה להקשות ואף למנוע את גניבתם. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי יצירת מנגנון מתוחכם, אשר מאפשר את הנעת הרכב רק כאשר הוא 'מזהה' את המפתח המתאים.

בכלי רכב ישנים, מנגנון זה לא קיים או שאינו מתוחכם מספיק. לכן, בעליהם של רכבים כאלו לא זקוקים למאמץ רב כדי לשכפל את המפתח הראשי. כמעט בכל מקום בבאר שבע בו משכפלים מפתחות, ניתן ליצור העתק מדויק שיאפשר הנעה של הרכב.

ברכבים החדשים, תמונה אחרת לחלוטין: שכפול מפתחות לרכב חדש יהיה מורכב הרבה יותר. כדי לעשות זאת, יש להציג בפני המשכפל את כרטיס הקוד של הרכב - כרטיס מיוחד, אשר יוצר קידוד ייחודי על כל מפתח, וכך מבטיח כי רק המפתחות המקודדים יוכלו להניע את אותו רכב ספציפי.

במילים אחרות, שכפול מפתחות בבאר שבע לרכב חדש יוכל להתבצע רק בעזרת כרטיס הקוד המדובר. הרעיון מאחורי העניין ברור: אם רק מפתח מקודַד יכול להניע את המכונית, הרי שכל מפתח אחר יהיה חסר תועלת - גם אם הוא זהה למפתח המקורי בצורתו. בדרך זו, מקוות יצרניות המכוניות להפחית את כמות הגניבות בכל רחבי העולם.

לא רק שכפול מפתחות לרכב

מפתח חלופי של הונדה

מנעולן רכב בבאר שבע הוא כמובן מקצוען בשכפול של מפתחות לכלי רכב מכל סוג, אך כידוע - המפתחות הם לא הדבר היחידי בו משתמש בעל הרכב לפתיחתו ולנסיעה בו. אמצעי האבטחה השונים כוללים גם אימובילייזר, מערכת נעילה מרכזית, שלט אזעקה ולעיתים אפילו כרטיס חכם ייחודי, המשמש להנעה במקום המפתח המסורתי.

ומה קורה כאשר אחד מאלו מתקלקל או אובד? גם כאן, מנעולן מקצוען יוכל לסייע. מלבד שכפול מפתחות לרכב, מנעולן רכב יכול לתקן או להחליף את שלט האזעקה, לאפס ולתקן את קוד האימובילייזר, לטפל במערכת האזעקה ואף להתקין ברכב מערכות נוספות. למעשה, אנשי המקצוע המומחים שלנו מסוגלים לטפל בכל עניין הקשור לאבטחת הרכב ולנעילתו.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!