תיקון דלתות במיתר

הדלת נתקעה? ננעלה? חורקת? ריצפתם מחדש את הבית וזקוקים לקיצור הדלת? השירות תיקון הדלתות במיתר של קליק מנעולנים הינו האמין, המקצועי והזול ביותר שתוכלו למצוא. במקום להחליף לדלת חדשה שתעלה לכם לא מעט כסף, אנו נגיע אליכם ונחזיר את דלתכם לעבוד כמו שצריך ובכך נחסוך לכם מאות שקלים. 

כמו כן, שירותי תיקון דלתות שלנו במיתר כוללים את כל החברות הדלתות המובילות בישראל. אנו מומחים בתיקון כל סוגי מנגנוני הנעילה ונדאג לתקן לכם את הדלת בצורה האכותית והמהירה ביותר ללא צורך בהחלפת חלקים שלא צריך להחליפם. אצלנו אמינות ומקצוענות היא בראש ובראשונה.

סוגי הדלתות להם אנו מספקים שירותי תיקון

  • דלתות פלדה - אנו מתקנים דלתות פלדה של החברות המובילות בישראל כגון: פלדלת, שריונית, רב בריח, רשפים ועוד. אנו גם מספקים שירותי תיקון למנגנונים של דלתות אלו, ובמידת הצורך אנו מסוגלים גם להחליף את המנגנון כולו.
  • דלתות עץ - אנו נתן עבורכם משקופי דלת עץ, נקצר דלתות עץ וכו'
  • דלתות אלומיניום - תיקון דלתות אלומיניום של קליק מנעולנים כולל תיקון משקוף, החלפת מנעול, קיצור דלת ועוד.
  • דלתות זכוכית - שירות תיקון דלתות הזכוכית של קליק מנעולנים מכיל בתוכו תיקון מנגנון הנעילה, תיקון זכוכית ועוד.
  • תיקון דלתות ממ"ד - אנו מתקנים דלתות ממ"ד מכל סוג כולל החלפת ידיות, כיוון דלת ממ"ד, החלפה והתקנת מנעול, קיצור דלת ועוד.
  • דלתות פנים - שירות תיקון דלתות פנים שלנו כולל: תיקון משקופים, תיקון קילופי צבע, תיקון מכות יבשות, ריקבון ועוד.

מדוע יש לבחור במומחה לתיקון דלתות ולא לעשות זאת לבד?

התשובה היא דיי פשוטה, אם אתם מצפים שהדלת תחזיק מעמד רב לאחר התיקון, מומלץ לכם לבחור נכון, כדי להשתמש בשירותי מנעולן לתיקון דלתות במיתר. חשוב לציין שלא כל חברת שירותי מנעולים במיתר יודע לתקן דלתות. לכן כאשר אתם פונים לחפש אחר מנעולן, כדי שתחפשו מנעולן שמתמחה בתחום תיקון הדלתות.

האם כדאי לנסות ולתקן את הדלת לבד?

תיקון דלתות דורש ידע רב והתמחות מסוימת, אומנם רוב הדלתות נראות אותו דבר, אבל ההפך הוא הנכון. רוב המנגנונים הפנימיים שנמצאים בתוך הדלת משתנים מדלת לדלת. לכן גם אם פעולת התיקון נראת כמו משהו שאתם מסוגלים לבצע, מומלץ להשאיר את עבודת התיקון למנעולן אשר מתמקצע בתחום ולא לקחת סיכונים מיותרים אשר יגרמו ליותר נזק מאשר תועלת.

מהן התקלות הנפוצות?

מנגנון תקוע - אחת התקלות הנפוצות בדלתות מסוג פלדלת לרוב המנגנון קשה או נתקע וברוב המקרים תוכלו למנוע זאת ע"י שימוש בספרי שימון אחת לשנה. 

כיוון דלת - דלת פלדלת לאחר מספר שנים מאבדת את הכיוון שלו מכיוון שמופעל עליה משקל גבוהה והבריחים שלה אינם נכנסים למסילות שלהם במדוייק.

כיצד נמצא מתקן דלתות מומלץ במיתר?

קודם כל רצוי לכם לקבל המלצות מחברים ומבני משפחה נטולי אינטרסים. מתקן דלתות מקצועי יוכל להעריך כבר בשיחת הטלפון הראשוני את עלות התיקון לפני שהוא מגיע לביתכם או לעסקכם ובכך למנוע אי נעימות. אצלנו בקליק מנעולנים תדרשו לצלם לנו תמונה של הדלת בוואטסאפ או באימל ונוכל לחזור אליכם תוך זמן קצר עם טווח מחירים ברור.

 

מנעולן

יש לכם שאלה?

אנחנו בקליק מנעולנים כאן בשביל לענות לכל שאלה שיש לכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ע"י שיחת טלפון פשוטה, שליחת אימל או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר בעמוד יצירת הקשר שלנו

צרו קשר
התקשרו עכשיו!