מנעולן באישור משטרת ישראל

תיקון דלתות בבאר שבע

בשוק הישראלי ישנן דלתות רבות מסוגים שונים. רוב הדלתות הן דלתות רב בריחיות אשר בעת הנעילה ישנם מספר בריחים אשר מקבעים את הדלת למשקוף. ישנן מספר חברות אשר מייצרות דלתות רב בריחיות. החב' הראשונות אשר ייצרו דלתות כאלה היו רב בריח ושריונית חוסם. לאחר מכן חברות נוספות הצטרפו לשוק כגון: דלתות עכביש, גאלרי דור, רשפים, פלרז ועוד.

ההבדל העיקרי בין דלתות אלה הוא בעיצוב ובמחירים. מבחינת איכות רובן דומות ואפילו מכילות את אותם סוגי מנעולים. כלומר, המעטפת של הדלת שונה מבחינת העיצוב אך לב ליבה-מערכת הנעילה דומה מאוד.

תיקון דלתות בבאר שבע

תקלות נפוצות בדלתות הבית

בדלתות הבית בבאר שבע , כמו בהרבה מוצרים בחיינו, ישנן תקלות. התקלות הן שונות בטיבן ובחומרתן ודרכי הטיפול בהן רבות ומגוונות.

ישנן מספר תקלות נפוצות שמהוות כ- 50 אחוז מהמקרים בהן יש צורך בתיקון דלתות:

בכל דלת ישנה דיסקית הגנה מפני קידוח. בדלתות הישנות יותר דיסקית זו מאפשר להכניס מפתח רק כאשר החריץ שבדיסקית נוטה ימינה. אנו רגילים להתעלם מדיסקית זו מתוך הרגל ומכך שאין לנו שום שימוש ספציפי בה, בעת פתיחת הדלת. אבל, אם במקרה הדיסקית מסתובבת והחריץ נוטה שמאלה, לא נוכל לפתוח את הדלת ולעתים אפילו להכניס את המפתח יהיה בלתי אפשרי. מה שקורה בעצם, זה שהדיסקית מפעילה לחץ על המפתח ולא נותנת לו להכנס בחפשיות ומיקום הנכון- לכן הדלת לא תיפתח. הפתרון: יש לסובב את הדיסקית 180 מעלות, ע"י מברג או מפתח והבעיה תיפתר.

תיקון משקוף דלת

פעמים רבות הדלת ננעלת ונפתחת לנו בקושי. במקרים אלה ישנן מספר תקלות נפוצות. אם הדלת שקעה, בגלל תזוזה של המשקוף מסיבה כלשהי- נוצר לחץ על הבריחים מה שגורם לקושי בנעילת הדלת. יש להרים את הדלת במקרה זה ע"י כיוון הצירים ו\או הוספת דיסקית הגבהה. ניתן לעשות זאת לבד, למי שיש את הכלים והחוש הטכני. או שכמבן להזמין מנעולן שיפתור את הבעייה מיידית ויתן אחריות.

בתקלות של קושי בנעילה , כמו שהזכרנו, ישנן סיבות שונות לתקלה. לעתים יש לשמן במקומות המועדים, או להחיליף\לבטל בריח תחתון אשר יוצר תקלה ע"י הגברת החיכך בנעילה. קורה לעתים שאחד הבריחים נופל לחלל הדלת ויוצא מהמוביל שלו, לכן לא נוכל לנעול את הדלת כלל. למקרים אלה אשר רמת הסיבוך שלהם גבוהה יותר מומלץ להזמין מנעולן מוסמך בבאר שבע שיטפל בבעיה וכמובן יתן אחריות לתיקון ולחלפים.

כיצד ניתן למנוע תקלות בדלתות?

ניתן לצמצם את הסיכוי לתקלות בדלת ע"י מספר פעולות יש לנהוג בדלת בצורה סבירה. לא לטרוק באופן פראי\לבעוט וכדומה. יש לשמן את החלקים המועדים ( בריחים, צילינדר, צירים וכדומה) אחת לחודשיים על מנת להבטיח –עולה חלקה של מנגנוני הנעילה. ניתן להשתמש בספריי שמן יעודי שנמכר אצל מנעולן מוסמך.

השירותים של קליק מנעולנים

פריצת מנעולים

פורץ מנעולים

מנעולן לבית שהוא גם פורץ מנעולים כגון מנעולי רב בריח ומנעולי כספת. 
המנעולנים שלנו מתמחים בתיקון דלתות מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל מנעול ופריצת דלתות. 
פריצת כספות ופריצת דלתות הן עניין רציני הדורש בעל מקצוע מיומן עם הכלים הנכונים על מנת להחזיר את הדלת או הכספת לקדמותה לאחר הפריצה; רק פורץ מנעולים מיומן יוכל לעשות זאת בצורה נקייה.
פרטים נוספים
מנעולן רכב

מנעולן רכב

פורץ רכבים, מתקן מנעולי רכב, מתקן מנעול סוויטש, משכפל מפתחות מקודדים ומייצר מפתחות לרכב גם באובדן טוטאלי. 
באמצעות המומחיות שלנו ומיטב הטכנולוגיה שברשותנו אנו מסוגלים לבצע שינוי קומבינציה במנעולים לאחר גניבת המפתח ולשכפל מפתחות חדשים; דבר שחוסך זמן יקר וכסף רב (לעומת החלפת המנעולים בחברה). כמו כן, מנעולן רכב יכול לנטרל קודניות ושלטים במקרה של תקלה. המנעולן מצוייד במיכשור המתקדם ביותר בתחום. אין תקלה שלא נוכל להתגבר עליה.
פרטים נוספים
פורץ כספות

פורץ כספות

מנעולן לבית מוסמך גם לפריצת כספות פשוטות (ביתיות) אך לכספות גדולות, של עסקים, חנויות תכשיטים וכדומה יש פורץ כספות המוסמך לכך. פורצי הכספות המוסמכים שלנו יפתרו לכם כל בעיה בכספת: 
מפתח כספת שבור, שכפול מפתחות לכספת, בעיות פתיחה ונעילה של כספות ופריצת כספת ללא מפתחות. 
כמו כן, ניתן להחליף מנעול לכספת כאשר אבד מפתח או לשנות קומבינציה במנעול הקוד של הכספת.
פרטים נוספים
תיקון דלתות

תיקון דלתות

נותן שירות מנעולנות, תיקון דלתות בעסקים, חברות, מפעלים ועוד. 
מבצע התקנת ידית בהלה לדלת לפי תקן. תיקון דלתות אש, תיקון דלתות זכוכית, התקנת בקרת כניסה ע"י קוד, 
התקנת סוגרים הידראולים (משאבה) לדלת ועוד... 
אנו שמחים וגאים לשרת את מיטב החברות המובילות בארץ ולספק להן את השירות המהיר והמקצועי ביותר בארץ בתחום המנעולנות, הדלתות והכספות.
פרטים נוספים
התקשר עכשיו!